Internet Download Accelerator 5.9.3.1255

Łatwy w obsłudze i efektywny menedżer pobierania, mający za zadanie ułatwić i przyspieszyć proces pobierania plików z Internetu.

Liczba pobrań: 408
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
2VG Group
Rozmiar: 8.73 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Internet Download Accelerator - Łatwy w obsłudze i efektywny menadżer pobierania, mający za zadanie ułatwić i przyspieszyć proces pobierania plików z Internetu. Dzięki niemu szybkość pobierania plików może wzrosnąć nawet kilkakrotnie, głównie poprzez zastosowanie segmentowania danych i pobieranie poszczególnych części pliku równolegle. Program umożliwia zatrzymanie pobierania oraz potrafi rozpocząć je ponownie po zerwaniu połączenia, po wystąpieniu problemów z siecią lub wyłączeniu lokalnego komputera.

Internet Download Accelerator to przede wszystkim intuicyjny i łatwy w konfiguracji interfejs, sortowanie listy pobieranych plików, dodatkowe wtyczki, motywy graficzne, to wszystko sprawia, że korzystanie z programu jest łatwe i szybkie. Aplikacja obsługuje protokoły HTTP, HTTPS oraz serwery FTP, jak również radzi sobie z połączeniami nawiązywanymi poprzez serwery proxy. Posiada konfigurowalne ustawienia dla połączeń typu dial-up, ISDN, ADSL, LAN, wsparcie dla skompresowanych plików (ZIP).

UWAGI

Wersja 14-dniowa

Ocena:
Twoja ocena: