Ashampoo Photo Commander 9.21

Program do szybkiego przeglądania, organizowania i zarządzania kolekcją zdjęć cyfrowych. Dzięki tej aplikacji wszystkie czynności związane z kopiowaniem fotografii, nagrywaniem na płyty, publikowaniem w Internecie czy przeglądanie ich w formie pokazu slajdów. Narzędzie posiada intuicyjny interfejs, w którym można oglądać miniaturę obrazka, jego właściwości (nazwa, format, rozdzielczość, rozmiar, głębia koloru, proporcje czy informacje na temat aparatu, którym wykonano zdjęcie).

Liczba pobrań: 627
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Ashampoo
Rozmiar: 138.57 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Ashampoo Photo Commander to program do szybkiego przeglądania, organizowania i zarządzania kolekcją zdjęć cyfrowych. Dzięki tej aplikacji wszystkie czynności związane z kopiowaniem fotografii, nagrywaniem na płyty, publikowaniem w Internecie czy przeglądanie ich w formie pokazu slajdów. Narzędzie posiada intuicyjny interfejs, w którym można oglądać miniaturę obrazka, jego właściwości (nazwa, format, rozdzielczość, rozmiar, głębia koloru, proporcje czy informacje na temat aparatu, którym wykonano zdjęcie).

W najnowszych wersjach uatrakcyjniono wygląd interfejsu. Poprawiono stabilność i szybkość działania a także dodano nowe efekty zdjęciowe, nowy moduł w kalendarzu, możliwość wpisywania opisów do zdjęć i tworzenia playlist połacząonych razem muzyki, zdjęć i wideo. Dodatkowym atutem jest możliwość importowania plików multimedialnych z kamery lub apartu i wiele innych ciekawych funkcji.

UWAGI

Program wymaga bezpłatnej rejestracji, która wydłuża okres testów do 30 dni.

Ocena:
Twoja ocena: