AI RoboForm 7.6.4

AI RoboForm to aplikacja do automatycznego wypełniania formularzy i loginów do stron www, forów, itp. Posiada wiele użytecznych, pomocnych funkcji.

Liczba pobrań: 309
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Siber Systems
Rozmiar: 7.96 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

AI RoboForm to narzędzie pomagające wypełniać formularze na stronach WWW. Przechowuje informacje o użytkowniku (imię, nazwisko, adres e-mail itd.) i automatycznie wstawia je w odpowiednie pola formularzy (obsługuje ponad 20 języków). Znakomicie nadaje się do autologowania na stronach internetowych, do których potrafi generować bezpieczne hasła. Wszystkie dane użytkownika przechowywane są lokalnie w plikach zaszyfrowanych silnym algorytmem kryptograficznym 3DES.

AI RoboForm współpracuje ze wszystkimi popularnymi przeglądarkami. Program jest darmowy dla użytkowników prywatnych, jednak posiada pewne ograniczenia. Seria "7" wyposażona została w wiele nowych rozwiązań - m.in. rozdzielono tożsamości użytkownika od informacji o znajomych, dodano pole do wyszukiwania, pasek RoboForm pojawia się również na dole przeglądarki, usprawniono konwertowanie ulubionych z przeglądarki do programu oraz poprawiono wygląd interfejsu.

Ocena:
Twoja ocena: