Miro 4.0.6

Miro to bezpłatna, wieloplatformowa aplikacja pozwalająca na odtwarzanie multimediów zapisanych w wielu formatach, również w jakości HD.

Liczba pobrań: 401
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor
Participatory Culture Foundation
Rozmiar: 41.1 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Miro to bezpłatna, wieloplatformowa aplikacja pozwalająca na odtwarzanie multimediów zapisanych w wielu formatach, również w jakości HD. Pozwala na zarządzanie plikami, tworzenie playlist, subskrybowanie konkretnych serwisów filmowych (w tym np. YouTube czy Google Video). Miro umożliwia także bezpośrednie korzystanie z sieci BitTorrent i zawiera obszerny katalog kanałów filmowych czy podcastów. W tej chwili w bazie aplikacji znajdziesz ponad 6000 pozycji.

Dużą zaletą Miro jest także wygodny i przyjemny dla oka interfejs, zaprojektowany przede wszystkim do oglądania treści w wysokiej rozdzielczości. Wygodną opcją programu jest możliwość zatrzymania audycji w dowolnej chwili - program zapamięta, na czym skończyliśmy oglądać i przy ponownym włączeniu odtwarzacza puści ją od tego samego miejsca. Mamy tu wsparcie dla wszystkich popularnych formatów, a także odtwarzania MPEG, QuickTime, AVI, H.\264, Divx, Windows Media, Flash Video i innych.

Ocena:
Twoja ocena: