Total Commander 64 bit 8.0 beta 18

Total Commander to manager plików, będący klasą samą w sobie. Łączy cechy kilku aplikacji, przez co można używać go niemal do wszystkiego.

Liczba pobrań: 644
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
Christian Ghisler
Rozmiar: 4.3 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Total Commander to znakomita aplikacja służąca do zarządzania plikami. Pozwala na dostęp do systemu plików Windows, a także innych, np. Pocket PC. Część z imponujących możliwości programu to wbudowana przeglądarka i edytor plików tekstowych, obsługa kilkunastu formatów kompresji (m.in. ZIP, ARJ, LZH, RAR, UC2, TAR, GZ, CAB, ACE) oraz zintegrowany klient FTP (wraz z obsługą HTTP Proxy oraz FXP) wraz z managerem haseł.

Total Commander umożliwia nam oglądanie miniatury plików graficznych, określać cechy opisujące dany plik w kolumnie (np. atrybuty, nazwa, rozszerzenie), a także wyszukiwać zaszyfrowane pliki w systemie. Aplikacja pozwala także na wyszukiwanie dodatkowych wtyczek i ich automatyczną instalację. Jest to wersja beta, mogąca działać niestabilnie. Użytkownicy chcący mieć pewność działania aplikacji powinni sięgnąć po wersję Total Commander 7.56 a. W najnowszej wersji beta wprowadzoni klikadziesiąt różnorodnych poprawek.

Ocena:
Twoja ocena: