Maxthon 3 Portable 3.3.4.4000

Maxthon 3 - przeglądarka oparta na silniku Webkit (znanej z przeglądarek takich jak Chrome czy Safari) oraz Trident, co daje nowe możliiwości w tym poprawę funkcjonalności, szybkości i stabilności. Autorzy przeglądarki do obsługi JavaScrpit wykorzystali silnik Google o nazwie V8.

Liczba pobrań: 221
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Maxthon International Limited
Rozmiar: 23.52 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Maxthon 3 Portable - to nie wymagająca instalacji w systemie, przenośna przeglądarka oparta na silniku Webkit (znanej z przeglądarek takich jak Chrome czy Safari) oraz Trident, co daje nowe możliwiwości w tym poprawę funkcjonalności, szybkości i stabilności. Autorzy przeglądarki do obsługi JavyScrpit wykorzystali silnik Google o nazwie V8.

Maxthon 3 Portable obsługuje większość rozszerzeń i wtyczek napisanych dla przeglądarek oraz pozwala wykorzystywać funkcje specjalne (autoprzewijanie, wypełnianie pól, grupy dyskusyjne, skórki, automatycznie ukrywany panel). Ponadto autorzy umożliwili przełączanie się pomiedzy zakładkami w czasie przewijania ekranu (trzymając PPM i przewijając), usprawnili przęłączanie pomiędzy zakładkami (Ctrl+Tab), umożliwili również wybór innej wirtualnej maszyny Java niż tej firmowanej przez Microsoft.

Maxthon zawiera dużo wtyczek, skórek, toolbarów (np. Google Toolbar), dwa programy blokujące wyskakujące okienka, kontrolę rodzicielską oraz filtr zawartości.

Nowości w edycji 3.3.2.1000 to:

- ulepszenie wyboru tekstu lub obrazu techniką drag&drop

- poprawka stabilności

- niewielkie poprawki w interfejsie użytkownika

- i inne

Ocena:
Twoja ocena: