ATI Catalyst 4.3 98/ME

Nowe wydanie pakietu sterowników do kart graficznych zbudowanych na chipsetach firmy ATI. Oprócz samych plików instalowanych w systemie w skład pakietu wchodzą także aplikacja zarządzająca Control Panel oraz specjalny sterownik WDM do przechwytywania obrazu. Pakiet ma polską wersję językową. Wersja dla Windows 98/ME.

Liczba pobrań: 310
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
ATI Technologies Inc.
Rozmiar: 26.18 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Nowe wydanie pakietu sterowników do kart graficznych zbudowanych na chipsetach firmy ATI. Oprócz samych plików instalowanych w systemie w skład pakietu wchodzą także aplikacja zarządzająca Control Panel oraz specjalny sterownik WDM do przechwytywania obrazu. Pakiet ma polską wersję językową.

W najnowszej wersji dodano funkcję SURROUNDVIEW, która pozwala obsługiwać do 3 niezależnych monitorów. Pojawiła się również bezpośrednia możliwość obracania ekranu (za pomocą nowego przycisku). ATI podaje również wzrost wydajności uzyskanej dzięki nowym sterownikom - w grze Halo i Tomb Raider ilość klatek na sekundę wzrosła przeciętnie o 3%-7%, poprawiły się również wyniki benchmarków związane z technologią Pixel Shader, która uzyskała dzięki nowym sterownikom znaczny przyrost wydajności.

Ocena:
Twoja ocena: