TeamViewer Portable 7.0.12979

TeamViewer Portable to przenośna wersja aplikacji przeznaczonej do zdalnej kontroli nad drugim komputerem. Świetnie nadaje się do zdalnego zarządzania lub pomocy.

Liczba pobrań: 137
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
TeamViewer GmbH
Rozmiar: 7.51 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

TeamViewer Portable to przenośna wersja opartej o VNC aplikacji do zdalnego dostępu do drugiego systemu. Jedną z jego największych zalet jest brak konieczności instalacji na dysku komputera. Wystarczy, że jest uruchomiony na obu łączących się maszynach. Program jest bezpłatny do zastosowań niekomercyjnych. Prezentowana wersja nie wymaga instalacji na dysku.

TeamViewer, to program bardzo prosty w obsłudze i konfiguracji. Posiada wsparcie do przesyłania plików za pośrednictwem FTP, a także każde połączenie posiada najwyższy standard zabezpieczeń wliczając w to połącznia SSL i HTTPS. Najnowsze wersje aplikacji posiadaj możliwość przeprowadzania konferencji audi-wideo przez komunikatory internetowe, przy jednoczesnym korzystaniu z wszelkich funkcji aplikacji. W najnowszej wersji wprowadzono kilka nowości oraz usunięto szereg bugów.

Ocena:
Twoja ocena: