Pajączek 5 NxG Standard 5.9.7

Pajączek 5 NxG Standard to uboższa o kilka funkcji wersja edytora do tworzenia stron www. Mimo odchudzenia jest bardzo użyteczną aplikacją.

Liczba pobrań: 632
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
Cream Software
Rozmiar: 26.47 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Pajączek 5 NxG Standard to jeden z najlepszych i najpopularniejszych polskich edytorów stron internetowych, oferujący przebogate opcje w ramach wygodnego i łatwego w obsłudze interfejsu.

Pajączek zawiera kilkadziesiąt narzędzi usprawniających tworzenie rozbudowanych projektów oraz liczne ułatwienia pozwalające na szybką i wydajną pracę zarówno nad prostymi stronami w html, xhtml, css jak i aplikacjami tworzonymi w php, mysql, JavaScript, VBScript, a także na ich publikację. W program, oprócz funkcji związanych z tworzeniem stron i aplikacji, wbudowaliśmy moduł bezpiecznej publikacji FTP i WebDAV, liczne szablony gotowych stron, narzędzia kompresji i formatowania kodu, sprawdzania składni, pisowni i odsyłaczy, generatory skomplikowanych struktur (np. tabel, ramek, formularzy) oraz rozbudowaną i wygodną pomoc elektroniczną do programu, kurs tworzenia stron, programowania w PHP i JavaSctipt.

Ocena:
Twoja ocena: