Xerox Phaser 3130 PCL 6 v.1.14

Xerox Phaser 3130 PCL 6 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Xerox.

Liczba pobrań: 279
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Xerox
Rozmiar: 425
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Xerox Phaser 3130 PCL 6 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma Xerox.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Xerox Phaser 3130 PCL 6, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów MSI Z77A-GD55 Intel Rapid Storage Technology Preinstall Driver 1 czy HP G3000 Notebook Conexant Audio Driver 4.15.0.50 A for XP / Vis. Xerox Phaser 3130 PCL 6 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: