Xerox DocuColor3535 PS 2002-12-06

Xerox DocuColor3535 PS jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma Xerox.

Liczba pobrań: 373
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Xerox
Rozmiar: 3 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Xerox DocuColor3535 PS to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Xerox.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

W naszej bazie, oprócz Xerox DocuColor3535 PS, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Sound Recorder Pro czy Lenovo ThinkPad Edge E325 Power Management Driver 1.64. Xerox DocuColor3535 PS to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: