Microsoft Device Center 1.0.406.0 Beta for Windows 7/Windows 8 x

Microsoft Device Center 1.0.406.0 Beta for Windows 7/Windows 8 x to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy MICROSOFT.

Liczba pobrań: 315
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
MICROSOFT
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Microsoft Device Center 1.0.406.0 Beta for Windows 7/Windows 8 x jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy MICROSOFT.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Asus RT-N15U Wireless Router Firmware 2.1.1.1.32 i dc405_w9x_44_ps.zip. Microsoft Device Center 1.0.406.0 Beta for Windows 7/Windows 8 x to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: