Gigabyte GA-Z77P-D3 (rev. 1.0) Intel SATA RAID/ AHCI Preinstall

Gigabyte GA-Z77P-D3 (rev. 1.0) Intel SATA RAID/ AHCI Preinstall to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy INTEL.

Liczba pobrań: 144
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-Z77P-D3 (rev. 1.0) Intel SATA RAID/ AHCI Preinstall to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Gigabyte GA-Z77P-D3 (rev. 1.0) Intel SATA RAID/ AHCI Preinstall jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Asus Maximus V GENE ROG GameFirst Utility 1.01.09 czy ColorPlus PDF Printer Driver. Gigabyte GA-Z77P-D3 (rev. 1.0) Intel SATA RAID/ AHCI Preinstall to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: