Toshiba Satellite A300 Synaptics Touchpad Driver 10.1.7 for Vist

Toshiba Satellite A300 Synaptics Touchpad Driver 10.1.7 for Vist jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma Synaptics.

Liczba pobrań: 2517
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Synaptics
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite A300 Synaptics Touchpad Driver 10.1.7 for Vist to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Synaptics.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Toshiba Satellite A300 Synaptics Touchpad Driver 10.1.7 for Vist, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. HP G7030XX Notebook Broadcom WLAN Driver 6.00 E for Vista czy ColorPlus PDF Printer Driver. Programiści Synaptics zadbali, by Toshiba Satellite A300 Synaptics Touchpad Driver 10.1.7 for Vist były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: