Wise Registry Cleaner Portable 7.32

Wise Registry Cleaner Portable to przenośna wersja wydajnego, darmowego narzędzia do zaprowadzania porządku w rejestrze systemowym. usuwa wszystkie zbędne i niepełne klucze, wpisy, itp.

Liczba pobrań: 134
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
WiseCleaner
Rozmiar: 2.24 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Wise Registry Cleaner Portable to przenośna wersja bezpłatnego narzędzia do czyszczenia i optymalizacji rejestru systemowego. Aplikacja posiada szereg funkcji mających na celu poprawę działania systemu operacyjnego. Po wykonaniu czyszczenia, system powinien uruchamiać się znacznie szybciej. W najnowszej wersji udało się wyeliminować szereg błędów. Twórcy programu wprowadzili także wiele modyfikacji. Wersja portable nie wymaga instalacji na dysku i może być uruchamiana np. z pendriva.

Wise Registry Cleaner posiada niezbędne opcje do odświeżenia systemu poprzez usunięcie nieprawidłowych wpisów, błędów lub niepotrzebnych kluczy. Użytkownik ma podgląd każdego problemu wraz z opisem, choć można rzecz jasna włączyć tryb automatyczny, który bez ingerencji człowieka naprawi napotkane błędy i nieprawidłowości. Dzięki przyjaznemu interfejsowi graficznemu, procedura nie powinna zająć więcej niż kilka minut. W razie jakichkolwiek problemów program tworzy backup rejestru oraz punkt przywracania więc w każdej chwili istnieje możliwość powrotu do pierwotnej wersji. Jest to jedno z najciekawszych i najwydajniejszych narzędzi rejestru systemowego na rynku.

Ocena:
Twoja ocena: