Lenovo ThinkCentre A60 Broadcom LAN Driver 12.2.0.3 for Windows

Lenovo ThinkCentre A60 Broadcom LAN Driver 12.2.0.3 for Windows jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Broadcom.

Liczba pobrań: 122
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Broadcom
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkCentre A60 Broadcom LAN Driver 12.2.0.3 for Windows to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Broadcom.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Lenovo ThinkCentre A60 Broadcom LAN Driver 12.2.0.3 for Windows , aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów ColorPlus PDF Printer Driver czy Gigabyte GA-Z77P-D3 (rev. 1.0) Intel Smart Connect Technology Dr. Aplikacja Lenovo ThinkCentre A60 Broadcom LAN Driver 12.2.0.3 for Windows może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: