ZoneAlarm Security Suite 10.2.074.000

ZoneAlarm Security Suite to pakiet aplikacji, mających zapewnić maksymalne bezpieczeństwo naszego systemu. Mamy tu między innymi firewall.

Liczba pobrań: 162
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Zone Labs, Inc.
Rozmiar: 251.32 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

ZoneAlarm Security Suite to pakiet składający się z kilku aplikacji - m.in. firewalla, programu antywirusowego, programu blokującego reklamy oraz pop-up'y. Całość zintegrowana jest w jedną, skuteczną, szybką i prostą w obsłudze aplikację. Oprócz standardowej ochrony zapory ogniowej, użytkownicy mają do dyspozycji rozbudowaną ochronę poczty elektronicznej (z blokowaniem podejrzanych wiadomości włącznie), automatyczne usuwanie wszelkich śladów bytności w sieci, ochronę informacji prywatnych na lokalnym komputerze, blokowanie okienek typu pop-up, kontrolę plików cookie oraz wsparcie bezpieczeństwa bezprzewodowego dostępu do Internetu.

ZoneAlarm Security Suite w wersji trial umożliwia korzystanie z nieograniczonej funkcjonalnie aplikacji przez 15 dni. Program dostępny jest tylko w języku angielskim. W najnowszej wersji zlikwidowano zauważone bugi oraz zoptymalizowano pracę aplikacji.

Ocena:
Twoja ocena: