Q-Dir Portable 64-bit 5.33

Q-Dir Portable to menadżer plików, który można traktować jako alternatywa dla Eksploratora Windows czy popularnego Total Commandera.

Liczba pobrań: 190
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
SoftwareOK
Rozmiar: 859 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Q-Dir Portable to bezpłatny menadżer plików, który z powodzeniem zastąpić może Eksploratora Windows czy popularnego Total Commandera - oferując przy tym znaczne możliwości przeglądania plików i zarządzania nimi. Interfejs program. Q-Dir podzielony jest na cztery części, w których użytkownik może wyświetlać różne lokalizacje plików i modyfikować wygląd aplikacji, zmieniając rozmiar poszczególnych okien czy ich układ. Jest to wersja przenośna, którą można uruchomić z dysku przenośnego lub pendriva. Prezentowana wersja przeznaczona jest na systemy 64 bitowe.

Q-Dir w przejrzysty sposób przestawia wyświetlane pliki i foldery – do różnych typów danych stosowane są różne kolory czcionek, a po kliknięciu np. utworu muzycznego widoczne są informacje o jego wykonawcy, nazwie albumu itp. Program zawiera także mechanizm, który umożliwia przejście do określonych miejsc na dyskach komputera (tzw. Ulubione lokalizacje). Ważną zaletą aplikacji jest jej elastyczność - ma duże możliwości konfiguracyjne, co pozwala dostosować wiele aspektów jej funkcjonowania do swoich potrzeb. Twórcą programu jest SoftwareOK. Najnowsza wersja programu została pozbawiona kilku drobniejszych błędów. Udało się także wprowadzić kilka istotnych nowości.

Ocena:
Twoja ocena: