D3DGear 4.15.1506

D3DGear to mała aplikacja, stworzona przede wszystkim dla graczy. Pokazuje liczbę klatek, umożliwia także tworzenie zrzutów obrazów oraz nagrywanie filmików z rozgrywek.

Liczba pobrań: 186
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
D3DGear Technologies
Rozmiar: 9.61 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

D3DGear to mała aplikacja, stworzona dla zaciekłych graczy. Jej głównym zadaniem jest pokazywanie ilości klatek wyświetlanych podczas gry, jednak posiada wiele przydatnych opcji. Narzędzie za pomocą wcześniej zdefiniowanego przycisku zapisuje zrzuty ekranowe w jednym z najpopularniejszych formatów. Ponadto program umożliwia nagrywanie filmu z gry wraz z dźwiękiem, który zostanie zapisany w formacie AVI. Głównym atutem klipów jest to, że zajmują one naprawdę mało miejsca, a ponadto podczas nagrywania, gra bardzo nieznacznie zwalnia.

Wygodną opcją w D3DGear jest "Systray Integration", która wyświetla komunikaty pojawiające się w trayu. Dzięki temu dowiemy się, gdy ktoś do nas napisze wiadomość na komunikatorze lub gdy dostaliśmy maila. Kolejna wersja programu została pozbawiona kilku mniejszych bugów. Udało się także wprowadzić kilka mniejszych modyfikacji.

Ocena:
Twoja ocena: