Passmark BurnInTest Professional 64-bit 7.0 build 1016

Passmark BurnInTest Professional to program do diagnozowania podzespołów komputera osobistego. Twórcą aplikacji jest Passmark Software.

Liczba pobrań: 342
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
Passmark Software
Rozmiar: 9.45 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Passmark BurnInTest Professional to aplikacja służąca do diagnozowania większości podzespołów komputera osobistego. Narzędzie symuluje skrajne warunki dla procesora, portów, kart rozszerzeń, itd. W kolejnym wydaniu udało się wyeliminować kilka błędów oraz wprowadzono szereg modyfikacji. Prezentowana wersja przeznaczona jest na systemy 64 bitowe.

Passmark BurnInTest Professional podczas tych procesów program odnotowuje wszelkie nieścisłości i błędy, a na koniec wysyła raport z ewentualnymi rozwiązaniami problemów. Jest to wygodna aplikacja dla tych, którzy lubią często ingerować w ustawienia komputera i wolą wiedzieć wcześniej o możliwych katastrofach. W tym wydaniu poprawiono opcję testowania wtyczek - mozemy testować do pięciu naraz, dodano także nową opcję - możemy zdecydować, kiedy wtyczki mają działać (tylko wersja Pro). także do wersji Pro dodano nowe rozszerzenia.

Ocena:
Twoja ocena: