Nitro PDF Professional 64-bit 8.0.9.8

Nitro PDF Professional jest zaawansowanym narzędziem obsługującym pliki PDF. Może służyć jako przeglądarka dokumentów tego typu lub też narzędzie do ich tworzenia.

Liczba pobrań: 348
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Nitro PDF Software
Rozmiar: 56.16 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Nitro PDF Professional jest zaawansowanym narzędziem zarówno do przeglądania plików w formacie PDF, jak też i do ich samodzielnego tworzenia3. Znajdziemy tu takie opcje jak m teżiędzy innymi zabezpieczenie stworzonego pliku hasłem czy tworzenie PDF z plików MS Word, OpenOffice, WordPerfect i innych pakietów biurowych. Aplikacja Nitro PDF Professional daje również możliwość wklejania fragmentów skopiowanych z innych dokumentów – zachowane zostają takie elementy jak rozmieszczenie, kolor czcionki, pozycja obrazka, tabelka i inne. Jest to wersja skierowana na komputery 64 bitowe.

W Nitro PDF Professional znajdziemy wiele opcji do tworzenia dokumentów – poczynając od marginesów, na obrazku tła kończąc. Nie ma wydania Nitro PDF Professional# za darmo, jednak można przekonać się o jego możliwościach, pobierając za darmo wersję trial. Pozwoli ona na używanie tego programu przez okres 14 dni. W kolejnym wydaniu autorzy wprowadzili kilka mniejszych modyfikacji oraz usunęli zauważone bugi.

Ocena:
Twoja ocena: