CrystalDiskMark Portable 3.0.2c

CrystalDiskMark to aplikacja pozwalająca przetestować wydajność dysku twardego. Do wyboru szereg testów oraz opcji sprawdzania.

Liczba pobrań: 463
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Crystal Dew World
Rozmiar: 1.01 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

CrystalDiskMark Portable to prosty w użyciu, niewymagający instalacji w systemie program do testowania wydajności dysku twardego. Wystarczy wybrać ilość testów, rozmiar pliku testowego oraz partycję. Testy mogą być zarówno losowe, jak i sekwencyjne, zaś próbka danych wynosić od 50 MB do 4 GB. Wszystkie rezultaty pokazywane są w formie czytelnej tabeli i może zostać następnie zapisany przez użytkownika.

CrystalDiskMark Portable posiada polskojęzyczny interfejs, więc nikomu nie powinna sprawić trudności jego obsługa. To darmowa aplikacja, która przyda się zarówno w domu, jak i w pracy, szczególnie podczas problemów z dyskiem. W najnowszej wersji dodano pełne wsparcie dla Windows 8/Server 2012, zmieniono renderowanie IE, dodano temat Shizuku.

UWAGA

Aplikacja podczas instalacji chce dodać elementy innych producentów. Można tego uniknąć, odznaczając je podczas procesu instalacji.

Ocena:
Twoja ocena: