Gigabyte GA-Q77M-D2H (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Drive

Gigabyte GA-Q77M-D2H (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Drive to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma Intel.

Liczba pobrań: 192
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Intel
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-Q77M-D2H (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Drive to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Intel.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte GA-Q77M-D2H (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Drive, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Toshiba Satellite M840 AMD Display Driver 8.932.5.3 for Windows czy Gigabyte GA-B75N (rev. 1.0) Realtek LAN Driver 5.792.1208.2011 f. Gigabyte GA-Q77M-D2H (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Drive poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: