DVDIdle Pro 5.63

Nowe wydanie aplikacji, dzięki której istnieje możliwość odczytywania dowolnych płyt DVD na komputerowych odtwarzarkach DVD z zablokowanym regionem (bez konieczności zmieniania oprogramowania sprzętowego). Oprócz tego program usprawnia pracę czytnika DVD w czasie wyświetlania filmu.

Liczba pobrań: 245
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
Fengtao Software
Rozmiar: 1.17 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program w wersji PRO to właściwie kompilacja dwóch aplikacji tego samego producenta (DVD Region+CSS Free i DVDIdle), wobec tego ma dwie podstawowe funkcje. Pierwsze z nich to umożliwienie użytkownikowi odtwarzania w komputerowym odtwarzarce DVD z zablokowanym kodem regionu płyt z całego Świata (bez względu na region, z którego pochodzą). Wszystko odbywa się bez konieczności aktualizowania oprogramowania firmowego sprzętu, nawet jeżeli użytkownik nie może już więcej zmienić w systemie regionu DVD. DVDIdle PRO współpracuje z najpopularniejszymi programowymi odtwarzarkami (PowerDVD, WinDVD, Windows Media Player, UltraDVD, itd.) oraz programami wspomagającymi kopiowanie płyt DVD (CloneDVD, InterVideo DVD, Nero Recode, itd.).

Drugim zastosowaniem programu jest możliwość oszczędnego wykorzystania czytnika DVD w trakcie odtwarzania płyt DVD, co przedłuża żywotność sprzętu. DVDIdle PRO, wykorzystując technologie Smart Read-ahead Cache, zapisuje fragmenty filmu w pamięci RAM lub na dysku twardym, dzięki czemu odtwarzacz może przez większość projekcji pozostać w spoczynku.

W nowej wersji naprawiono drobne błędy i dokonano kilku usprawnień.

Ocena:
Twoja ocena: