Gigabyte GA-H61M-HD2 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Drive

Gigabyte GA-H61M-HD2 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Drive to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Intel.

Liczba pobrań: 111
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Intel
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-H61M-HD2 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Drive jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Intel.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Gigabyte GA-H61M-HD2 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Drive, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów HP 2000-2a10NR Realtek CardReader Driver 6.1.7601.29011 for Wind czy Philips SA1MXX04WS/37 MP3 Player Firmware 1.5. Programiści Intel zadbali, by Gigabyte GA-H61M-HD2 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Drive były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: