J. River Media Center 18.0.106

J. River Media Center to multimedialne centrum dla PC. Umożliwia zarządzanie, odtwarzanie i organizowanie plików multimedialnych.

Liczba pobrań: 367
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
J. River, Inc.
Rozmiar: 23.51 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

J. River Media Center to narzędzie do organizowania, kolekcjonowania oraz odtwarzania muzyki i innych plików multimedialnych na komputerze PC. W kolejnej wersji wprowadzono szereg zmian i modyfikacji usprawniających działanie programu.

J. River Media Center pozwala również na zgrywanie muzyki z płyt CD i DVD oraz zapisywania uzyskanych plików audio w wielu formatach. Jak większość obecnie dostępnych nowoczesnych kombajnów multimedialnych pozwala na wyszukiwanie, pobieranie i odtwarzanie filmów zapisanych w formacie FLV, dostępnych na takich serwisach jak YouTube, itp. Oczywiście użytkownik może także słuchać internetowych stacji radiowych czy korzystać z mediów strumieniowych. Doskonałą funkcją dla wielu użytkowników jest możliwość synchronizacji z iPadem, iPodem i innymi urządzeniami. Może dzięki temu z łatwością przenosić ulubione utwory do naszych przenośnych odtwarzaczy.

Ocena:
Twoja ocena: