SlimComputer 1.3.27236

SlimComputer jest niewielką aplikacją do zmieniania ustawień preinstalowanego softu na komputerach i laptopach. Wszystkie zmiany można cofnąć.

Liczba pobrań: 833
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
SlimWare Utilities, Inc.
Rozmiar: 650 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

SlimComputer jest niewielką aplikacją pozwalającą na usunięcie wszystkich programów oraz komponentów zainstalowanych przez producenta na nowo zakupionym komputerze.

SlimComputer jest narzędziem, którego głównym celem jest poprawa wydajności oraz szybkości nowo zakupionego komputera. Producenci instalują wiele programów, których nie używa się w codziennym użytkowaniu komputera lecz także aplikacji, o których użytkownicy nawet nie wiedzą. A Wszystkie wymienione aspekty mogą znacząco wpłynąć na działanie systemu. Program pozwoli nie tylko poprawić działanie systemu lecz także uzyska dodatkową wolną przestrzeń dyskową. Z drugiej strony posiada funkcję „Restore”, która pozwoli przywrócić wszystkie usunięte aplikacje, kiedy okaże się, że są przydatne użytkownikowi.

Aplikacja SlimComputer jako część pakietu firmy SlimWire posiada narzędzia do optymalizacji i odinstalowywania wszelkiego oprogramowania znanego z programu SlimCleaner.

Kolejna wersja programu przynosi poprawki funkcjonalności i likwidację zauważonych bugów.

Ocena:
Twoja ocena: