AMD Catalyst Application Profiles 12.10 CAP 1

AMD Catalyst Application Profiles 12.10 CAP 1 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki AMD.

Liczba pobrań: 106
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
AMD
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

AMD Catalyst Application Profiles 12.10 CAP 1 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma AMD.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

AMD Catalyst Application Profiles 12.10 CAP 1 jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Acer Aspire V3-471G Atheros WLAN Driver 10.0.0.42 for Windows 7 czy Lenovo ThinkPad R61i BIOS Update CD 2.24/1.08. AMD Catalyst Application Profiles 12.10 CAP 1 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: