Lenovo ThinkPad Edge E435 Power Manager Driver 6.36 for Vista/Wi

Lenovo ThinkPad Edge E435 Power Manager Driver 6.36 for Vista/Wi to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma Lenovo.

Liczba pobrań: 84
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Lenovo
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkPad Edge E435 Power Manager Driver 6.36 for Vista/Wi jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Lenovo.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Gateway M-24 BIOS 9707 i Foxconn nT-435H Realtek LAN Driver 5.794.0222.2012 for XP. Lenovo ThinkPad Edge E435 Power Manager Driver 6.36 for Vista/Wi to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: