Lenovo ThinkPad T22 TrackPoint Driver 3.55 for XP

Lenovo ThinkPad T22 TrackPoint Driver 3.55 for XP to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki LOGITECH.

Liczba pobrań: 460
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
LOGITECH
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkPad T22 TrackPoint Driver 3.55 for XP są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma LOGITECH.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Lenovo ThinkPad T22 TrackPoint Driver 3.55 for XP, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Acer Aspire 9420 Realtek Audio Driver 6.0.1.5322 for Vista lub Foxconn Q77M ITE CIR Driver 5.1.0.7. Lenovo ThinkPad T22 TrackPoint Driver 3.55 for XP poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: