Gigabyte GA-Z68X-UD4-B3 (rev. 1.0) Marvell SATA/RAID Preinstall

Gigabyte GA-Z68X-UD4-B3 (rev. 1.0) Marvell SATA/RAID Preinstall jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Others.

Liczba pobrań: 98
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Others
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-Z68X-UD4-B3 (rev. 1.0) Marvell SATA/RAID Preinstall to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Others.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte GA-Z68X-UD4-B3 (rev. 1.0) Marvell SATA/RAID Preinstall , posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Sony Vaio VPCZ12AHX NVIDIA Graphics Driver 6.14.11.8887 for XP czy Sony Vaio VPCZ11LHX Intel LAN Driver 11.5.4.0 for XP. Gigabyte GA-Z68X-UD4-B3 (rev. 1.0) Marvell SATA/RAID Preinstall poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: