Sony Vaio VPCZ114GX Intel Turbo Boost Technology Driver 1.0.1.10

Sony Vaio VPCZ114GX Intel Turbo Boost Technology Driver 1.0.1.10 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Intel.

Liczba pobrań: 49
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Intel
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Sony Vaio VPCZ114GX Intel Turbo Boost Technology Driver 1.0.1.10 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Intel.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Gigabyte GA-EG45M-DS2H (rev. 1.0) Intel Chipset Driver 9.1.2.100 i Gigabyte GA-EP43T-UD3L (rev. 1.4) BIOS F7. Programiści Intel zadbali, by Sony Vaio VPCZ114GX Intel Turbo Boost Technology Driver 1.0.1.10 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: