Albatron PX845GEV Pro 3Com LAN Driver 2.0

Albatron PX845GEV Pro 3Com LAN Driver 2.0 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy 3COM.

Liczba pobrań: 236
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
3COM
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Albatron PX845GEV Pro 3Com LAN Driver 2.0 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki 3COM.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Sony Vaio VPCZ11MGX Ricoh PCIe Memory Stick Driver 6.13.2.10 for i Gigabyte GA-F2A85XM-D3H (rev. 1.0) AMD RAID Driver 3.3.1540.33 f. Albatron PX845GEV Pro 3Com LAN Driver 2.0 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: