Lenovo ThinkPad R61i TrackPoint Driver 4.73.1

Lenovo ThinkPad R61i TrackPoint Driver 4.73.1 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy OTHERS.

Liczba pobrań: 315
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
OTHERS
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkPad R61i TrackPoint Driver 4.73.1 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki OTHERS.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Lenovo ThinkPad SL510 Power Management Driver 1.65.05.21 i Gigabyte GA-Z68A-D3H-B3 (rev. 1.3) BIOS F6. Lenovo ThinkPad R61i TrackPoint Driver 4.73.1 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: