ASRock FM2A75M-ITX BIOS 1.00 for DOS

ASRock FM2A75M-ITX BIOS 1.00 for DOS są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Asrock.

Liczba pobrań: 195
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Asrock
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

ASRock FM2A75M-ITX BIOS 1.00 for DOS jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Asrock.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Samsung PN51E535A3F Plasma TV Firmware 1013.A i AMD Chipset Driver 12.10 for XP. ASRock FM2A75M-ITX BIOS 1.00 for DOS poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: