ASRock FM2A85X-ITX AMD All-in-one Driver 8.947 for XP

ASRock FM2A85X-ITX AMD All-in-one Driver 8.947 for XP to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma AMD.

Liczba pobrań: 121
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
AMD
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

ASRock FM2A85X-ITX AMD All-in-one Driver 8.947 for XP jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy AMD.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Sager NP2097 Intel WLAN Driver 12.0.0.73 for Vista i Patriot Pyro 240GB SATA III 2.5 SSD Firmware 3.3.2. Aplikacja ASRock FM2A85X-ITX AMD All-in-one Driver 8.947 for XP może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: