HP Mini 100e Education Edition (ENERGY STAR) Synaptics TouchPad

HP Mini 100e Education Edition (ENERGY STAR) Synaptics TouchPad jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Synaptics.

Liczba pobrań: 115
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Synaptics
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

HP Mini 100e Education Edition (ENERGY STAR) Synaptics TouchPad to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma Synaptics.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić MSI U270 Wind Netbook Atheros AW-785H WLAN Driver 10.0.0.67 for i Sony Vaio VPCZ114GX Camera Driver 1.7.230.0 for XP. Aplikacja HP Mini 100e Education Edition (ENERGY STAR) Synaptics TouchPad może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: