Lenovo ThinkPad R50p Lucent Modem Driver 2.1.31c

Lenovo ThinkPad R50p Lucent Modem Driver 2.1.31c to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma LUCENT.

Liczba pobrań: 157
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
LUCENT
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkPad R50p Lucent Modem Driver 2.1.31c to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy LUCENT.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Lenovo ThinkPad R50p Lucent Modem Driver 2.1.31c, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Toshiba Satellite P850 HDMI Control Manager Driver 2.0.2.1.64 fo czy Biostar Hi-Fi A85X Ver. 5.x Multi-Channels Calibration Utility 1. Lenovo ThinkPad R50p Lucent Modem Driver 2.1.31c to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: