Panasonic KX-MC6020NL Multi-Function Station Utility/Driver 1.23

Panasonic KX-MC6020NL Multi-Function Station Utility/Driver 1.23 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma Panasonic.

Liczba pobrań: 325
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Panasonic
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Panasonic KX-MC6020NL Multi-Function Station Utility/Driver 1.23 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Panasonic.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Acer Aspire 8943G Intel SATA AHCI Driver 9.6.0.1014 for Windows i Toshiba Satellite Pro L830 Assist Driver 4.2.3.1 for Windows 7. Panasonic KX-MC6020NL Multi-Function Station Utility/Driver 1.23 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: