Toshiba Satellite Pro L670 Intel Turbo Boost Technology Driver 1

Toshiba Satellite Pro L670 Intel Turbo Boost Technology Driver 1 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma INTEL.

Liczba pobrań: 156
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite Pro L670 Intel Turbo Boost Technology Driver 1 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Toshiba Satellite Pro L670 Intel Turbo Boost Technology Driver 1, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Dell OptiPlex 790 Intel RST Driver 10.1.0.1008 czy Creative Sound Blaster Recon3D Professional Audio Software 1.00.. Programiści INTEL zadbali, by Toshiba Satellite Pro L670 Intel Turbo Boost Technology Driver 1 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: