Toshiba Satellite Pro L870 Audio Enhancement Tool 1.0.2.8 for Wi

Toshiba Satellite Pro L870 Audio Enhancement Tool 1.0.2.8 for Wi to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma Toshiba.

Liczba pobrań: 96
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Toshiba
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite Pro L870 Audio Enhancement Tool 1.0.2.8 for Wi to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Toshiba.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Toshiba Satellite Pro L870 Audio Enhancement Tool 1.0.2.8 for Wi, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Sony Vaio VPCZ127GX/B Intel LAN Driver 11.5.10.0 for XP czy Toshiba Satellite R630 PC Health Monitor Tool 1.6.2.0 for XP. Programiści Toshiba zadbali, by Toshiba Satellite Pro L870 Audio Enhancement Tool 1.0.2.8 for Wi były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: