Gigabyte GA-990FXA-UD5 (rev. 3.0) AMD Chipset Driver 8.982 for W

Gigabyte GA-990FXA-UD5 (rev. 3.0) AMD Chipset Driver 8.982 for W jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma AMD.

Liczba pobrań: 175
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
AMD
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-990FXA-UD5 (rev. 3.0) AMD Chipset Driver 8.982 for W są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki AMD.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Sony Vaio VPCZ135GX/B Ricoh PCIe Memory Stick Driver 6.13.3.3 i Panasonic KX-MC6020TK Multi-Function Station Device Monitor Util. Kod programu Gigabyte GA-990FXA-UD5 (rev. 3.0) AMD Chipset Driver 8.982 for W został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: