Gateway M-67 Agere Modem Driver 2.1.75 for XP

Gateway M-67 Agere Modem Driver 2.1.75 for XP to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Agere.

Liczba pobrań: 73
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Agere
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gateway M-67 Agere Modem Driver 2.1.75 for XP to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Agere.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Gateway M-67 Agere Modem Driver 2.1.75 for XP, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Philips 170X6FB/00 Monitor Driver 1.0 for XP czy Sager NP6160 Smart Link Modem Driver 3.04.00 for XP. Kod programu Gateway M-67 Agere Modem Driver 2.1.75 for XP został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: