Gateway M-78 Conexant Audio Driver 4.48.5.0 for Windows 7

Gateway M-78 Conexant Audio Driver 4.48.5.0 for Windows 7 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Conexant.

Liczba pobrań: 90
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Conexant
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gateway M-78 Conexant Audio Driver 4.48.5.0 for Windows 7 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Conexant.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Gateway M285 Intel WLAN Driver 10.1.0.13 for XP i Asrock 970 Extreme4 DOS BIOS 2.10. Gateway M-78 Conexant Audio Driver 4.48.5.0 for Windows 7 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: