Dell OptiPlex 755 TEAC DV-28E-V Firmware R.AB

Dell OptiPlex 755 TEAC DV-28E-V Firmware R.AB są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Teac.

Liczba pobrań: 590
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Teac
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Dell OptiPlex 755 TEAC DV-28E-V Firmware R.AB to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Teac.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Dell OptiPlex 755 TEAC DV-28E-V Firmware R.AB, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Acer Aspire 8530 Conexant Modem Driver 7.62.00 for XP lub ASRock Z77 Extreme3 BIOS 1.30. Dell OptiPlex 755 TEAC DV-28E-V Firmware R.AB poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: