Sony Vaio VPCZ13AHX TouchPad Settings Utility 1.0

Sony Vaio VPCZ13AHX TouchPad Settings Utility 1.0 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Sony.

Liczba pobrań: 107
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Sony
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Sony Vaio VPCZ13AHX TouchPad Settings Utility 1.0 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Sony.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Sony Vaio VPCZ13AHX TouchPad Settings Utility 1.0, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Acer Aspire E1-571G Atheros WLAN Driver 9.2.0.480 for Windows 7 czy Matrox G550 Low-profile PCI VBIOS 2.58.002. Sony Vaio VPCZ13AHX TouchPad Settings Utility 1.0 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: