Spotify 0.9.0.117

Spotify to klient usługi sieciowej, pozwalającej na dostęp do ponad dwudziestu milionów utworów. Płacimy raz na miesiąc abonament lub słuchamy za darmo.

Liczba pobrań: 293
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Spotify Ltd.
Rozmiar: 93 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Spotify to odtwarzacz multimedialny, oferujący klientom darmowy lub płatny dostęp do ponad 20 milionów utworów. Można ich odsłuchiwać zarówno w trybie online, jak i offline. Działa na komputerze, telefonie komórkowym, tablecie oraz domowym systemie multimedialnym. Możesz znaleźć muzykę, przeglądając kolekcje znajomych, wykonawców lub celebrytów. Stworzenie osobistej kolekcji jest łatwe – służą do tego playlisty. Natomiast jeśli znajdziesz playlistę, która Ci się podoba, po prostu dodaj ją do swojej kolekcji. Wkrótce będziesz miał muzykę na każdą okazję i na każdy nastrój.

Spotify w wersji bezpłatnej to konieczność słuchania reklam oraz nieco obniżona jakość dźwięku. Wersje płatne - Unlimited oraz Premium - pozwalają tego uniknąć. Cennik abonamentu znajduje się na stronie producenta. Płacimy jednorazowo za cały miesiąc, niezależnie od tego, jak wiele utworów będziemy odsłuchiwać. W najnowszej wersji zoptymalizowano pracę aplikacji.

Ocena:
Twoja ocena: