BurnAware Professional 6.2 Beta

BurnAware Professional to zaawansowane narzędzie, przeznaczone do nagrywania płyt CD, DVD i Blu-ray. Możemy tworzyć zarówno nośniki z danymi, jak też i tworzyć Audio CD, samo startujące dyski DVD, a także tworzyć i wypalać obrazy płyt w formatach .iso oraz .cue/bin. Program obsługuje zarówno krążki jednokrotnego zapisu, jak też i multisesyjne (CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD-RW, BD-R/RE).

BurnAware Professional pozwala także na odzyskiwania plików z uszkodzonych nośników, jest także aplikacją sprawnie i szybko zrzucającą (ripujacą) utwory audio z płyt muzycznych. O możliwościach programu można przekonać się dzięki wersji trial, pozwalającej na jego darmowe używanie przez 10 dni. W najnowszej wersji zaktualizowano silnik aplikacji, a także instalator. Poprawiono interfejs użytkownika, zoptymalizowano także kopiowanie Audio CD na .cue oraz dysków.

Wersja 6.2 beta to poprawki istniejących funkcji, a także dodanie opcji ustawiania priorytetu dla pliku lub folderu oraz nowy manager plików w głównym oknie.