Gigabyte GA-Q77M-D2H (rev. 1.0) Intel Management Engine Interfac

Gigabyte GA-Q77M-D2H (rev. 1.0) Intel Management Engine Interfac to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma Intel.

Liczba pobrań: 60
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Intel
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-Q77M-D2H (rev. 1.0) Intel Management Engine Interfac jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Intel.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

Oprócz Gigabyte GA-Q77M-D2H (rev. 1.0) Intel Management Engine Interfac, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Lenovo ThinkPad Edge E50 BIOS Update CD 2.02/2.23 lub NVIDIA Quadro 4000M Graphics Driver 9.18.13.774 for Vista/Window. Aplikacja Gigabyte GA-Q77M-D2H (rev. 1.0) Intel Management Engine Interfac może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: