Gigabyte GA-X38-DQ6 (rev. 1.0) BIOS F4

Gigabyte GA-X38-DQ6 (rev. 1.0) BIOS F4 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma Gigabyte.

Liczba pobrań: 252
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Gigabyte
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-X38-DQ6 (rev. 1.0) BIOS F4 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Gigabyte.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Gigabyte GA-X38-DQ6 (rev. 1.0) BIOS F4 jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Gateway LT32 ATI Display Driver 8.692.1.0000 for Windows 7 czy Acer Aspire 8940G BIOS 3117. Gigabyte GA-X38-DQ6 (rev. 1.0) BIOS F4 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: